Sbírejte Céčka na vánočních trzích a vyhrajte iPhone 15!

Autor

Valerie

Publikováno

23. 11. 2023

Sbírejte Céčka na vánočních trzích a vyhrajte iPhone 15!

Užijte si tu pravou vánoční atmosféru s našimi stánky na letošních brněnských vánočních trzích. Pochutnejte si na čtyřech pokrmech a získejte svařák zdarma a možnost zapojit se do slosování o iPhone 15.

Opět jsme si pro vás připravili soutěž s razítky!

Že se budeme potkávat na letošních Vánočních trzích na náměstí Svobody jsme vám již prozradili v našem článku Brněnské Vánoce 2023. I letos jsme si pro vás nachystali zpestření v podobě razítkovací soutěže, která v sobě nese vše to, co máme rádi! Během soutěžení si jak jinak než zamlsáte na našich pokrmech, za účast od nás získáte něco na zahřátí a jeden šťastlivec si odnese z našeho lednového slosování opožděný vánoční dárek, v podobě nejnovějšího modelu mobilního telefonu iPhone 15!

A jaká jsou pravidla?

Na našich stáncích Kapří hranolky pod taktovkou Pivnice U Čápa a Langoše, který mají zase v režii profíci z Pivnice U Kohoutů získáte razítkovací kartičku, se čtyřmi okýnky. Za každý zakoupený pokrm v jednom z našich stánků získáte do volného políčka razítko. Pro zapojení se do soutěže o iPhone vám stačí spořádat čtyři libovolná jídla z našich stánků a vyplnit vaše kontaktní údaje na zadní stranu kartičky. Při odevzdání kartičky v našem Zimním baru, který pro vás provozují naši kolegové z Piazzy od nich jako díky za účast dostanete svařák zdarma!

Mrkněte na mapku vánočních trhů, abyste věděli, kde nás najít

Kartiček můžete odevzdat libovolné množství a zvýšit tak svoji šanci na výhru! Losovat budeme v průběhu ledna a vybraného šťastlivce ohlásíme na našich sociálních sítích, proto nezapomeňte sledovat náš Con Gusto Facebook a Instagram. Soutěž probíhá od 23.11.2023 až do konce trhů, tedy 23.12.2023.

Přejeme dobrou chuť, příjemný předvánoční čas, a hlavně hodně štěstí do naší soutěže!

 

PŘESNÁ PRAVIDLA SOUTĚŽE

1. Váš věk musí být minimálně 18 let.
2. Navštívíte nás ve stáncích č. 37 (langoše) a 59 (kapří hranolky) na náměstí Svobody.
3. Zakoupíte si 4 jídla v našich stáncích a získáte 4 razítka.
4. Odevzdáte kompletně vyplněnou kartičku z obou stran (vč. jména, emailu, podpisu).
5. Vyplněných kartiček můžete odezvdat libovolné množství a zvýšit tak vaši šanci na výhru.
6. Soutěž probíhá od 23.11. do 23.12.
7. Losování vítěze proběhne během první poloviny ledna. O bližším termínu vás budeme informovat na našich sociálních sítích.
8. Firma Con Gusto si vyhrazuje právo kdykoliv v průběhu soutěže změnit její pravidla.

Líbil se ti článek?

Nezmeškejte další novinky a přihlaste se k našemu newsletteru