naše podniky

Seznamte se blíže s naší sítí prémiových restaurací.

Piazza Ristorante

Piazza Ristorante

Naší největší inspirací pro restauraci Piazza je nezaměnitelná atmosféra benátského náměstí San Marco, které je po generace centrem místní gastronomie. Vedle klasických receptů italské kuchyně, denně čerstvých ryb a pizzy z tradiční cihlové pece si můžete vychutnat i širokou paletu italských rukodělných vín.
 

Monte Bú steakhouse

Monte Bú steakhouse

V restauraci Monte Bú hraje hlavní roli kvalitní maso, které pro vás s pečlivostí vybíráme z těch nejlepších českých i zahraničních chovů. Monte Bú přináší nevšední zážitek a to především díky naší vlastní zrárně, kde pro vás maso získává svou jedinečnou chuť až 60 dní. K dobrému jídlu patří neodmyslitelně i dobré pití - v Monte Bú si můžete vybrat z rozsáhlé nabídky vín či rumů, které dokonale podtrhnou chuť výborného masa.

Po - So: 11.00–0.00
Ne: 11.00–23.00
Piazza Caffè

Piazza Caffè

Užijte si novou, stylovou kavárnu s vlastní výrobnou dezertů. Dbáme na každý detail, proto se u nás setkáte pouze s kvalitní kávou, poctivými dezerty a dorty. Pokud máte chuť na nějaký brunch, věříme, že si vyberete z naší nabídky lehkých jídel.

Pivnice U Čápa

Pivnice U Čápa

Pivnice U Čápa se může pochlubit výborným tankovým pivem z Plzeňského Prazdroje, ke kterému neodmyslitelně patří tradičnÍ česká kuchyně. Příběh této pivnice se začal psát již v roce 1960. Tento podnik se nachází v blízkosti porodnice a díky tomu se stal oblíbeným útočištěm novopečených tatínků ale i poutním místem lokálních pivařů.

Teátr restaurant

Teátr restaurant

Náš divadelní restaurant se nachází v bývalých prostorách restaurace Nekonečno. Tato zrekonstruovaná restaurace potěší svým divadelním prostředím a svou různorodou kuchyní s důrazem na kvalitu, připravovanou týmem šikovných kuchařů z Con Gusta. Naše kuchyně a plzeňské pivo potěší všechny hosty, co si chtějí dopřát kvalitní večeři před vystoupením v Městském divadle nebo si během dne přejí dát poctivý oběd, posedět jen tak na pivu či dobrém víně.

Po - Čt: 11.00–23.00
Pá: 11.00–0.00
So: 11.00–0.00
Ne: 11.00–22.00
Táckárna

Táckárna

I klasická jídelna může dostat zcela jiný rozměr! V Táckárně jsme vsadili na výběr kvalitních surovin a hlavně na nevšední recepty inspirované českou kuchyní i exotikou. U nás si tak na jednom místě můžete pochutnat na pho bo a současně přikusovat řízek.
 

Pivnice U Kohoutů

Pivnice U Kohoutů

Pokud chcete vyzkoušet tradiční recepty české i moravské kuchyně v novém pojetí a to vše s kamarády zapít kvalitní tankovou plzní, tak by vaše kroky měly mířit právě do Kohoutovic. Vybudovali jsme zde moderní pivnici s přátelskou atmosférou, za kterou se budete rádi vracet.

Po - Čt: 11.00–23.00
Pá: 11.00–0.00
So: 11.00–0.00
Ne: 11.00–22.00
Jíme Brno

Jíme Brno

Užijte si speciality naší kuchyně z pohodlí vašeho domova. Máte chuť na váš oblíbený burger či pastu, ale nemáte čas se zastavit do naší restaurace? Donášková služba Jíme Brno je tu od toho, aby dopravila chuťové zážitky až k vašim dveřím.

Con Gusto Catering

Con Gusto Catering

Pokud do našich restaurací chodíte rádi, máte možnost dopřát si široký výběr našich specialit i na vašich oslavách či událostech. Nabízíme kompletní služby v oblasti cateringu, ať už plánujete lehké občerstvení, nebo se chystáte na velkou hostinu. Vše zorganizujeme dle vašich přání.

Korek Wines

Korek Wines

Korek se zabývá prodejem a dovozem kvalitních vín, která jsou typická pro danou zemi či region. Nabízíme vám v tomto odvětví široké spektrum služeb. Ať už se jedná o degustace, cestování za vínem nebo i pomoc s koupí investičních vín.
 

Po - Pá: 9.00–18.00
So - Ne: Zavřeno
Svatby TuSi

Svatby TuSi

Řekněte si s námi své ANO! Naše svatební agentura pro vás zajistí kompletní svatební plánování i catering, můžete si tak užít váš velký den bez starostí.  

Po - Pá: 9.00–16.00
So - Ne: Zavřeno

jste našimi stálými hosty?

Dárkové poukazy

Dárkové poukazy

Naše dárkové poukazy mohou být skvělou pozorností pro vaši rodinu i přátele. Darujte svým blízkým jedinečný zážitek v jedné z našich restaurací.
Věrnostní program

Věrnostní program

Navštěvujete naše podniky pravidelně?
Staňte se členy našeho věrnostního programu.