Vánoce 2019
s CON GUSTO

Buďte letos originální a obdarujte své blízké, zaměstnance a obchodní partnery něčím, co opravdu ocení!

Vína
s vaším logem

Vybraná vína s logem vaší firmy

Vína pro vaše obchodní partnery.

Nabídka vín

Gourmetské
balíčky

Gourmetské balíčky s italskými pochutinami

Balíčky s italskými pochutinami.

Nabídka balíčků

Monte Bú Restaurant a steakhouse Pivnice U Čápa Ristorante Piazza Gelateria Piazza

Darujte gastronomický zážitek v jedné z našich restaurací. Vaši blízcí, obchodní partneři i zaměstnanci si sami vyberou, jestli si díky vánočnímu dárkovému poukazu pochutnají na prémiových steacích z vlastní zrárny ve steakhousu Monte Bú, na italských specialitách v Ristorante Piazza, české tradiční kuchyni v Pivnici U Čápa či dezertech nebo výborné kávě v Gelateria Piazza.

Obdarovat je můžete i vínem s logem vaší firmy či gourmetským balíčkem s italskými pochutinami v dárkovém balení.

Napište nám na vanoce@congusto.cz nebo zavolejte na tel. +420 770 148 148 a rádi vám zašleme konkrétní nabídku přizpůsobenou vašim přáním a potřebám vaší firmy.

Napište nám na    vanoce@congusto.cz

* Vína a balíčky lze považovat za reklamní a propagační předměty a lze aplikovat ustanovení zákona č. 586/1992 Sb. o daních z příjmu. Poskytnuté dárky, které mají hodnotu do 500 Kč bez DPH si totiž můžete odečíst z daní jako reklamní předmět s tím, že hodnotu reklamního předmětu je možné uznat jako daňový náklad s nárokem na odpočet DPH.
Reklamní předmět pro možnost odečtu z daní musí obsahovat logo, jméno nebo ochrannou známku společnosti, která reklamní předmět daruje. Tedy je za ně možné považovat právě tichá vína a dárkové balíčky, které na vaše přání opatříme logem vaší firmy.
(Nevztahuje se na předměty podléhající spotřební dani s výjimkou tichého vína.)